top of page

UTOPYA NATURE BASED LEARNING CENTER 

Utopia Nature-Based Learning and Activity Center, located in Antalya Konyaaltı Bahtılı Village, is an ecological, sustainable, child-friendly center.

IMG20220330142712.jpeg
IMG20220330142712.jpeg

OBA Etkinlik Salonu

Portakal ve nar ağaçlarıyla çevrili bir bahçede bulunan merkezimiz, 120 metrekarelik bir eğitim ve etkinlik salonuna sahiptir. OBA adlı etkinlik alanımızda eğitim kursları, sanat etkinlikleri, toplantılar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Klima, projeksiyon, ses sistemi ve Wifi hizmeti sunan salonumuzu kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama

28 metrekarelik 2 ahşap kabinimizde 20 kişiye kadar konaklama imkanı sağlanmaktadır. Kulübelerde 2 adet banyo, tuvalet ve lavabo bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma işlemi klima ile yapılmaktadır. Toplu konaklama için kullanılan kabinlerimizde yataklar, yastıklar, çarşaf ve yastık kılıfları temin edilmektedir. Ayrıca bir çamaşır makinesine sahibiz.

Ekran Resmi 2021-10-13 17.33.22.png
IMG_0863.JPG

RESTAURANT VE AÇIK ETKİNLİK ALANI

Etkinliklerimizi bahar ve yaz aylarında yarı açık etkinlik alanımızda düzenliyoruz. Bu alanda bir tahta, çay ve kahve içme alanı bulunmaktadır.

ETKİNLİKLER

Orman Okulu - Doğa Oyun Grubu Çocuklar İçin

3-6 yaş arası çocuklar için orman okulu ve oyun grubu, hafta içi 3 saatlik bir etkinlik olarak gerçekleştirilmektedir. Oyun grubuna katılan çocuklar, uzman eğitmenler eşliğinde doğal alanlarda, hayvanlarla, tarım alanlarıyla ve doğa ile serbestçe zaman geçirirler.

Atölyeler

Farklı yaş grupları için hafta sonları çeşitli sanatsal ve ekolojik etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler haftalık ve aylık olarak planlanır ve duyurulur.

Yetişkin Eğitimi

OBA ulusal ve uluslararası eğitimler düzenleyen bir non-formal eğitim kurumudur. Doğa Temelli Öğrenme, Sanat ve Yaratıcılık temalı birçok eğitim kursu düzenlenir.

Ulusal ve Uluslararası Projeler

OBA'da sosyal dahililik, eğitimde kalite iyileştirmesi, doğa ve sürdürülebilirlik temalı projeler yürütülmektedir.

IMG20211118114846.jpeg
bottom of page